ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

ONLINE MARKETING COLLEAGUE WANTED

Feladataid lesznek:

〰 Stratégia alkotás, piackutatás
〰 Facebook, Instagram, Linkedin oldalak felépítése, kezelése
〰 AdWords kampányok tervezése, menedzselése, kiértékelése
〰 Online médiakampányok készítése
〰 Weboldalkészítés projekt menedzselése
〰 Koncepciók alkotása

Te vagy az ideális jelentkező, ha:
〰 Tanultál marketinget
〰 Munkavégzésed talpraesett és önálló
〰 Jellemző rád a precizitás
〰 Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel
〰 Excel és az Outloook használatában jártas vagy
〰 Minimum középfokú végzettséged van
〰 Minimum alapfokú angol nyelvtudásod szóban és írásban is megfelelő

Előnyt jelent:
〰 Ügynökségi munkatapasztalat

Amire tőlünk számíthatsz:
〰 Csapatban, együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
〰 Szakmai fejlődésed magyar-, és nemzetközi partnereink projektjeivel biztosítjuk
〰 Mobiltelefon
〰 Laptop
〰 Jellemző irodánkra az ügynökségi hangulat, sokat vagyunk úton és a munka mellett a szórakozás is lételeme a csapatnak, ebből te sem maradsz ki.

Jelentkezésed kérjük a fizetési igényeddel megjelölt CV-d csatolásával az info@because.hu e-mail címünkre
küld el nekünk!